Piotruś Pan – Ogród Świateł

Powrót
Warszawa
PAN Ogród Botaniczny w Powsinie
05.11.2021 - 27.02.2022
Piotruś Pan – Ogród Świateł
Wciągające i angażujące wydarzenie, które przenosi zwiedzających w poetycką i fantastyczną podróż przez Nibylandię.

Łącząc piękno natury Ogrodu Botanicznego PAN w Warszawie, z nowoczesnymi rozwiązaniami multimedialnymi, przekształciliśmy dobrze znane miejsce i pokazaliśmy je w zupełnie nowej odsłonie. Zainspirowani misją przybliżania ludziom ponadczasowych historii, Ogród Świateł zabiera zwiedzających do świetlistej, magicznej Nibylandii – krainy wiecznego dzieciństwa i marzeń.

Zafascynowani opowieścią z Piotrusiem Panem w roli głównej, postanowiliśmy ukazać najważniejsze elementy tego magicznego świata. Już od samego początku wielkiej podróży, przekraczając próg bramy wejściowej i podążając zgodnie z kierunkiem wyznaczonym przez tęczową ścieżkę, zwiedzający odkrywają całą historię na nowo.

Oprócz figur świetlnych, które przedstawiają kluczowe sceny z bajki, wystawę wzbogacają multimedialne instalacje świetlne takie jak: 18 – metrowy tunel świetlny, choinka multimedialna z 40 000 punktów LED, pokazy laserowe oraz video-mapping i wiele innych. Każda z tych atrakcji współgra z dźwiękiem, obrazem i muzyką.

 

Po więcej informacji odwiedź dedykowaną stronę wystawy https://piotruspan.ogrodswiatel.pl/

1 27

Piotruś Pan Ogród Świateł to bajkowa wystawa świetlna, która przez 4 miesiące nie przestanie zadziwiać swoją magiczną aurą i jest najnowszym sukcesem na naszej rosnącej liście.