Bella Skyway Festival 2021

Powrót
Toruń
17.08.2021 - 21.08.2021
Bella Skyway Festival 2021
W ramach 12. Edycji toruńskiego festiwalu światła Bella Skyway Festival 2021, którego główną ideą jest wzbogacenie krajobrazu kulturalnego zabytkowego miasta, byliśmy odpowiedzialni za realizację jednej z 3 świetlnych stref - Dolinę Marzeń.

Nasz projekt Iluminacji w tym miejscu został oparty głównie na koncepcji magicznego ogrodu, w którym zieleń miejska oraz drobna architektura zostały oświetlone, tak aby ich naturalne piękno zostało podkreślone bez ingerencji w otoczenie. Przez kilka dni, widzowie spacerujący Doliną Marzeń wyruszali w swoistą podróż pomiędzy tętniącą barwami roślinnością, połączoną z najnowocześniejszymi rozwiązaniami multimedialnymi takimi jak: 12-metrowy tunel świetlny, multimedialne pnącza czy łąka świetlna. Realizowana przez nas strefa Doliny Marzeń podczas Bella Skyway w Toruniu była przestrzenią dla nas wyjątkową, oczarowała nie tylko 100 000 widzów, którzy ją odwiedzili, ale również i nas.

1 20

Organizowany od lat festiwal Bella Skyway jest imprezą na poziomie europejskim – tym bardziej jesteśmy dumni z tego, że mogliśmy być jego częścią.