Aktualności

Powrót
03-10-2022

Ogród Świateł po raz pierwszy w Gdyni!

To już oficjalne! Od 28.10.2022 Ogród Świateł zawita po raz pierwszy w Gdyni.

 

Po Warszawie, Chorzowie i Krakowie, w końcu przyszedł czas na Trójmiasto!

 

Co w nadchodzącym sezonie czeka na zwiedzających z Trójmiasta? Na całość niesamowitego Ogrodu Świateł, którego motywem przewodnim będzie Alicja w Krainie Czarów, składa się niemal 25 instalacji świetlnych, m.in. Zwariowany Podwieczorek, Zamek Królowej Kier, Kot z Cheshire, Gąsienica oraz wiele atrakcji multimedialnych takich jak np. choinka multimedialna stworzona z 30 000 świateł LED, łąka świetlna czy tunel multimedialny pełen zaczarowanego światła!

 

Nie zabraknie mobilnych gier i wyzwań dla najmłodszych oraz jak zawsze – szczęśliwego zakończenia.

 

Wszystkie figury świetlne zostaną otoczone multimedialnymi iluminacjami, które będą współgrały z dźwiękiem, obrazem i muzyką.

 

Mieszkańcy Trójmiasta, ale i wszyscy przyjezdni, chcący zobaczyć jedną z największych wystaw świetlnych w Polsce rozlokowaną na świeżym powietrzu, we wspaniałej lokalizacji – Parku Kolibki , w otoczeniu drzew ozdobionych przez ponad pół miliona świateł LED, będą mieli niezwykłą okazję do stworzenia wspomnień i pamiątek w postaci pięknych zdjęć i filmów. W uchwyceniu pięknych kadrów pomoże zwiedzającym wiele urokliwych photo pointów rozmieszczonych na terenie całej wystawy.

 

Podobnie jak w poprzednich sezonach, wydarzenie pełni rolę wystawy plenerowej i nie wymaga bezpośredniej interakcji z żadnymi eksponatami. Dla komfortu zwiedzających, zakup biletów online będzie limitowany i możliwy wyłącznie na wybrane godziny zwiedzania.

 

Bilety w sprzedaży są dostępne na stronie internetowej www.bilety.ogrodswiatel.pl oraz w kasach na terenie parku Kolibki w Gdyni czynnych od dnia otwarcia wystawy – 28.10.2022.