Tworzymy bajkowe Ogrody Świateł

Jako twórcy Ogrodu Świateł chcemy zbliżać do siebie ludzi i za pomocą światła opowiadać im wspaniałe historie, budząc przy tym niezapomniane emocje. Pomysł na stworzenie Ogrodu Świateł, którego motywem przewodnim są znane i uwielbiane bajki zrodził się z naszej fascynacji światłem oraz chęci stworzenia kreatywnej przestrzeni do spędzania czasu dla przyjaciół i ich rodzin. Miejsca pełne światła od zawsze kojarzą nam się z ciepłem, bezpieczeństwem i spotkaniami z naszymi bliskimi, podczas których dzielimy się swoimi historiami i doświadczeniami.

 

Wykorzystując nieograniczone możliwości jakie obecnie dają nam produkty multimedialne, tworzymy projekty o ogromnym potencjale, które są współczesną formą rodzinnych spotkań i spędzania wolnego czasu, a organizowane przez nas wydarzenia są nowatorskimi formami rozrywki, które oferują naszym widzom całkowicie nowe doświadczenie.

 

W dzisiejszych czasach potrzeba ponownego zbliżenia do siebie wydaje się bardziej istotna niż kiedykolwiek. Bez względu na to, czy projektujemy Ogród Świateł, festiwal muzyczny czy przestrzeń miejską, nasz cel jest jasny: wzbudzić poczucie wspólnoty i wywołać mnóstwo dobrych, ciepłych emocji. Aby to osiągnąć, tworzymy niezwykłe przestrzenie, które pobudzają publiczność do uczestnictwa i szerzą pozytywną energię.

Kontakt

Więcej

Materiały dla mediów

Więcej

Nasze realizacje

Więcej